Citya

Citya: Commuting made easy.
DAILY MOBILITY TO KEEP YOU IN TOUCH WITH THE CITY

Citya: Commuting made easy.

DAILY MOBILITY TO KEEP YOU IN TOUCH WITH THE CITY

Citya is an on-demand transport service that connects the calm life in suburbs with pulsing city centres. For commuting just as convenient as affordable and sustainable. Get your ride right where you are, exactly when you need it.

The schedule of our shared minivans is completely up to you – Citya adjusts to your plans and needs. It’s like driving a car but without the traffic jams and parking spot search.

But can you imagine sustainable commuting without crowded public transport and lengthy waiting and walking? Now you can, thanks to our smart algorithms and low-emission minivans. Start commuting smart and easy.

 

DAILY MOBILITY TO KEEP YOU IN TOUCH WITH THE CITY

Pro vystavovatele

Přidejte se k nám a prezentujte své technologie a udržitelné aktivity. Na Future City Tech se bezkonkurenčně zviditelníte před komunitou odborníků, které chcete oslovit – stovkami zástupců průmyslu, měst a státní správy, kteří hledají inovativní hráče na trhu. Kontaktujte nás pro bližší informace o možnostech partnerství. 

Citya: Commuting made easy.

KAŽDODENNÍ DOPRAVA, KTERÁ VÁS POHODLNĚ SPOJÍ S MĚSTEM

Citya je dopravní služba na vyžádání, která propojuje klidný život na předměstích s pulzujícími centry měst. Pro dojíždění jak pohodlné, tak cenově dostupné a udržitelné. Objednejte si jízdu přesně odtud, kde jste, právě tehdy, kdy ji potřebujete.

Jízdní řád našich sdílených minivanů je zcela na vás – Citya se přizpůsobí vašim plánům a potřebám. Je to, jako byste jeli autem, ale bez kolon a hledání parkovacích míst.

Cestovat udržitelně jde i bez přeplněných autobusů či vlaků i zdlouhavého čekání na další spoj. Díky chytrému algoritmu a nízkoemisním vozům můžete nechat auto doma. Dojíždějte chytře a pohodlně.

Stáhněte si naši jednoduchou aplikaci na Google Play: https://bit.ly/Citya-Google-Play

Aplikace v App Store bude dostupná již brzy

Registration form - Future City Tech 2022

Říčany, 23–24/6 2022
Autonomní doprava a další technologie budoucnosti pro města.

Standardní vstupenka na konferenci: 9 790,- Kč (vč. DPH)

Vstupenka zahrnuje účast na odborném programu, lehké občerstvení v rámci coffee breaku, obědy formou rautu a networking eventy po skončení odborného programu.

Student (s platnou ISIC): kontaktujte events@powerhub.cz